GrupaW miniony wtorek miało miejsce bardzo miłe spotkanie. Grupy uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia oraz starszych klas Szkoły Podstawowej  uczestniczyły w spotkaniach z uczennicami Liceum Ziemi Kujawskiej (Agnieszką, Marysią, Mają i Idą), które opowiedziały o swoim projekcie społecznym realizowanym w ramach programu Zwolnieni z Teorii.

Spotkania, planowane początkowo na 30 minut, zmieniły się w blisko półtoragodzinne rozmowy na temat pasji, spędzania czasu wolnego, relacji z innymi, radzenia sobie z samotnością.  Był to czas, w którym dwie grupy: uczniów ZS3 oraz dziewczyn z Listeen czerpały od siebie pozytywną energię i doświadczały bycia razem bez barier i ograniczeń.

Zachęcamy wszystkich do poznania bliżej projektu Listeen, poniżej znajdziecie linki do ich mediów społecznościowych: