Logo wydarzeniaJuż w najbliższy piątek 3 marca 2023 r. zapraszamy całą społeczność szkolną do wzięcia udziału w szkolnym #offlinechallenge. Akcja Offline Challenge poświęcona jest zjawisku nadużywania Internetu. Zachęcamy Was, żebyście odłączyli się od sieci na 24 lub 48 godzin i zobaczyli jakie to będzie dla Was doświadczenie. Czy dacie radę? Czy odkryjecie coś, co Was zainspiruje do zmiany proporcji w działaniach online i offline? Czy będzie to dla Was łatwe zadanie potwierdzające, że nie macie problemu z nadużywaniem mediów elektronicznych? A może przeciwnie, przekonacie się, że może coś jest nie tak, że Internet pełni w Waszym życiu zbyt ważną rolę i zdecydujecie się coś z tym zrobić?

Podejmijcie z nami wyzwanie i w piątek 3 marca stańcie do OFFLINE CHALLENGE! Co należy zrobić? W piątek o godzinie 8:00 należy w swoim telefonie, tablecie, komputerze wyłączyć transfer danych oraz wifi i przez kolejne 24 godziny (lub dłużej) pozostawać poza Internetem czyli nie przeglądać stron www, nie korzystać z komunikatorów internetowych, nie oglądać filmów online, nie robić zakupów w sieci…. I wykorzystać ten czas w świecie realnym, z realnymi ludźmi w realnych relacjach. Jesteście gotowi na wyzwanie? Jeśli tak to zapraszamy, by zgłosić swoją gotowość do pani pedagog: Barbary Ossowickiej, Katarzyny Migdalskiej, Joanny Kołodziej, Agnieszki Łukomskiej (do piątku do 8:00) Zobaczymy ilu uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły podejmie wyzwanie!