Szopka BetlejemskaTradycją naszej szkoły są coroczne Jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku. 22 grudnia w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zgromadziła się cała społeczność szkolna oraz zaproszony gość -proboszcz Parafii Najświętszego Zbawiciela - ks. kan. Sławomir Świerad Pettke. Piękna scenografia wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. O miłe doznania, uśmiech oraz wzruszenie zadbali zdolni aktorzy i wokaliści. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię narodzin Pana Jezusa. Nie zabrakło także wspólnego kolędowania. Przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie… na zawsze zostanie w naszych sercach… które, wierzymy dotknął sam Pan Jezus. Na zakończenie goście wysłuchali świątecznych, pięknych życzeń Pani Dyrektor Ewy Fol i w radosnych nastrojach rozeszli się do sal, w których odbywały się klasowe spotkania wigilijne. To był wyjątkowy czas… czas pojednań… Bogu niech będą dzięki!

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONYCH, SPOKOJNYCH, ZDROWYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT.

Cała społeczność ZS nr 3.