Występ nauczycieliW tym toku mija 30-ta rocznica ustanowionego na dzień 3 grudnia przez ONZ Międzynarodowego Dnia Osób Z Niepełnosprawnościami. Nasza szkoła świętowała ten dzień pod hasłem „ Razem możemy wiele” w piątek 2-go grudnia. Obchody rozpoczęliśmy piosenką „ Każdy jest inny” w wykonaniu dzieci i nauczycieli. Pani dyrektor przygotowała dla wszystkich niespodziankę- zaprezentowała zebranym gościom, nauczycielom, dzieciom nowe logo Szkoły.

Podczas występów artystycznych mogliśmy podziwiać talenty przede wszystkim naszych wspaniałych uczniów, jak i nauczycieli. Bawiliśmy się przy piosence „Bratnie dusze” w wykonaniu uczniów- Marcina, Wiktorii, Karoliny oraz pracownicy szkoły – Agaty. Nasi artyści zabrali nas w świat znanych programów rozrywkowych, wprowadzając wszystkich w dobry humor i fajną zabawę. Publiczność bez problemu odgadywała nazwy świetnie przedstawianych scenek. Mnóstwo wzruszeń dostarczył nam występ naszej uczennicy- Kingi śpiewającej utwór Whitney Houston „Greatest love of all”. Po części artystycznej uczniowie mogli korzystać z przygotowanych przez nauczycieli atrakcji- malowania twarzy, toru przeszkód, karaoke, tkactwa, łamigłówek, szydełkowania, zabaw sensorycznych, hortiterapii, zajęć plastycznych. Uczniowie super odnaleźli się na „Magicznym dywanie”, jak również z radością i uśmiechem robili sobie zabawne fotki w przygotowanej fotobudce.

Międzynarodowy Dzień Osób Z Niepełnosprawnościami w naszej szkole przyniósł, nie tylko dzieciom, ale również nauczycielom i pracownikom szkoły dobrą zabawę i radość. Dostarczył wiele wzruszeń i niezapomnianych chwil J Do następnego roku :)