Uczennica w trakcie występuDnia 13.10.2022 r. w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły. Przedstawienie przygotowali uczniowie klas Branżowej Szkoły I Stopnia i Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie i troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał słodki upominek. Po zakończeniu Akademii głos zabrała pani Dyrektor, która podziękowała uczniom za uroczystość, za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończeniu akademii uczniowie udali się do klas.