Uczestniczki debatyW dniu 28 kwietnia w auli SP nr 14 w Toruniu odbyła się wojewódzka debata o ocenianiu w ramach projektu SZKOŁA BEZ OCEN pod honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Z zaproszenia skorzystała również nasza placówka, jej przedstawicielami były: Wioletta Pliszczyńska, Marzena Kuczyńska i Karolina Lewandowska.

Intrygujące hasło przewodnie debaty „Weź mnie doceń, a nie oceń” szczególnie wybrzmiało podczas wystąpień młodzieży. Prekursorzy oceniania bez stopni podzielili się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami, zaś organizatorzy debaty zaprezentowali dobre praktyki z Norwegii. Jeszcze w bieżącym roku szkolnym w ramach WDN uczestniczki debaty podzielą się z zainteresowanymi tą tematyką.