Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Od 1 lutego 2022 r. istnieje możliwość dokonania wpłaty za obiady na konto bankowe szkoły. Nadal istnieje możliwość płatności gotówkowej w sekretariacie szkoły. Przypominamy o obowiązku uiszczenia opłaty w jednym z powyższych sposobów

do 3. dnia roboczego danego miesiąca z góry. Wysokość kwoty wylicza Sekretariat naszej Szkoły. W tej sprawie prosimy o Państwa kontakt telefoniczny: 54 412 10 41.

Przypominamy również, że nadal można informować o nieobecności dziecka w danym dniu w szkole. Jeśli zgłoszenie nastąpi tego samego dnia do godziny 8:00 płatność za obiady będzie odliczone, a płatność w kolejnym miesiącu zostanie zmniejszona.

Ustaloną kwotę można opłacać przelewem na konto bankowe:

PKO 95 1020 5170 0000 1002 0106 4500

w tytule należy wpisać:

wyżywienie - nazwisko i imię dziecka, typ szkoły (np. PP, SP, BSIS, SPP);

w przypadku opłat za nauczyciela, w tytule należy wpisać:

wyżywienie – imię i nazwisko nauczyciela, nauczyciel, dni za które wpłynęła opłata za obiady

HARMONOGRAM OPŁAT ZA OBIADY

MAJ 2022 r.

opłaty za obiady w MAJU będą pobierane do 6 MAJA 2022 r.

Wysokość kwoty wylicza Sekretariat naszej Szkoły.

W tej sprawie prosimy o Państwa kontakt telefoniczny: 54 412 10 41.

OD MAJA NASTĘPUJE ZMIANA WYSOKOŚCI OPŁAT ZA POSIŁKI:

Uczniowie -> pełen obiad 5,50 zł

zupa 3,50 zł