Wystawa prac konkursowychW listopadzie 2021r. został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Każdemu sercu bliska ochrona środowiska”. Rozstrzygnięcie nastąpiło na początku stycznia 2022r. Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych oraz poczucia współodpowiedzialności za najbliższe otoczenie. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich uczniów naszej szkoły oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Wszystkie prace były wykonane różnymi formami i technikami plastycznymi, bardzo estetycznie i pomysłowo. Część prac wyróżniła się walorami artystycznymi i kreatywnością i te prace zostały nagrodzone. Komisja konkursowa po długich rozważaniach wyłoniła zwycięzców.

Klasy 1-3 i Przedszkole
I miejsce Oliwier K. kl. 2cA
II miejsce Konrad A. kl. 3a
III miejsce Jakub S. kl. 3a
Przedszkole grupa 1 Oskar P.
Przedszkole grupa2 Michał M.
Przedszkole grupa 3 Dominika B.
Nikodem M. kl. 1a

I miejsce Dominik W. kl. 8d
II miejsce Dominik S. kl. 8d
III miejsce Klaudia T. kl. 6b
Natalia M. kl. 8e
Klaudiusz M. Zespół 7

SPP
I miejsce Marcelina W. kl. A3
II miejsce Agnieszka Sz. kl. E3
III miejsce Dawid K. kl.C3/F2

Laureaci i osoby wyróżnione otrzymali nagrody. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
Organizatorzy: M. Fater, J. Malec, A. Maszkiewicz, E. Lewandowska, M. Cander