Drużyna koszykówki ZS3W dniach 26-28.11.2021 w Ciechanowie w hali sportowej odbył się ogólnopolski turniej koszykówki 3x3 dziewcząt i chłopców. W imprezie brały udział drużyny z województw: Kujawsko-Pomorskiego, Dolnośląskiego, Pomorskiego, Małopolskiego, Mazowieckiego oraz Zachodniopomorskiego. Celem zawodów była popularyzacja dyscypliny wśród uczniów z niepełnosprawnością oraz wyłonienie z pośród uczestników osób z predyspozycjami do uprawiania sportu wyczynowego. Organizatorem turnieju był Związek Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” oraz MOSiR Ciechanów.

Żeńska reprezentacja województwa Kujawsko-Pomorskiego zajęła III miejsce, natomiast chłopcy wywalczyli I miejsce. W skład drużyny wchodzili uczniowie Zespołu Szkół  Nr 3: Nicol Wieczorek, Lidka Chojnacka, Ewa Wierzbicka, Weronika Wierzbicka, Igor Gospodarski, Dominik Karpiński, Szymon Łukasik, Kacper Łuczak. Trenerami i opiekunami grupy byli: Robert Walczak i Bartłomiej Rojewski.

Klasyfikacja medalowa Turnieju:

Kategoria Chłopców:

1. Kujawsko -Pomorskie
  2. Pomorskie
  3. Mazowieckie
  4. Zachodnio-Pomorskie
  5. Dolnośląskie

Kategoria Dziewcząt:

1. Mazowieckie
  2. Małopolskie
  3. Kujawsko –Pomorskie
  4. Dolnośląskie
  5. Pomorskie

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Igor Gospodarski z Kujawsko-Pomorskiego, a najlepszą zawodniczką Paulina Świniarska z Mazowieckiego.