Nasza szkoła wzięła udział w akcji #SzkołaPamięta organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.Akcja, co rok, odbywa się w okresie, w którym w sposób szczególny wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. Jej celem jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, zwłaszcza tych, którzy są związani z dziejemi danego miejsca, regionu, społeczności. Z ogromnym wzruszeniem pokazaliśmy, jaką wartość mają wspomnienia, bo są one przecież wieczne i trwałe … Dziękujemy wszystkim Nauczycielom, którzy włączyli się w akcję i nadesłali zdjęcia. Zachęcamy do obejrzenia albumu.

Anna Bartkowska, Violetta Frontczak, Elżbieta Krzemińska, Krzysztof Rosiecki, Agata Skonieczna, Ewa Trzeciak, Wioletta Wawrzonkowska, Agnieszka Wojciechowska