Galeria prac konkursowychW ramach realizacji kierunków polityki oświatowej Państwa MEiN w miesiącu listopadzie został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Prawdo, piękno i dobro w oczach dziecka”. Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci przedszkolnych i uczniów klas 1-8 oraz zespołów rewalidacyjno-wychowawczych do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności. Pragnęliśmy także przyczynić się do rozwoju ich zainteresowań i zaspokojenia potrzeby ekspresji oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu. Uczestnicy konkursu w różnorodny przedstawili jak rozumieją prawdę, dobro i piękno. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów i komisji, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy.
Laureatami konkursu wg kategorii wiekowej zostali:

Przedszkole:
I miejsce - Grupa III
II miejsce - Grupa II

Szkoła Podstawowa 1-3
I miejsce - klasa 2a
II miejsce - klasa 3dA
III miejsce - klasa 1b

Szkoła Podstawowa 4-8
I miejsce - klasa 5a
II miejsce - Zespół 9
III miejsce - klasa 4b

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe. Wszystkie prace uczestników konkursu jak również prace nagrodzone można obejrzeć w holu szkolnym na I piętrze. Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów z plastyczną przygodą. Organizatorkami konkursu były p. Małgorzata Graczyk oraz p. Anna Maszkiewicz.