Dekoracja z okazji Dnia ChłopakaW piątek 30 września w naszej szkole obchodziliśmy święto, które bardzo lubią nasi uczniowie, był to Dzień Chłopaka. Z tej okazji na sali gimnastycznej we wspólnej zabawie wzięły udział najmłodsze dzieci z naszej społeczności – milusińskie przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-8 ze Szkoły Podstawowej. Wszystko przebiegało pod czujnym okiem nauczycieli oraz Dyrekcji naszej szkoły: p.dyr. Ewy Fol, p. dyr. Katarzyny Szeler i p. dyr. Marzeny Braszkiewicz.

Chłopcy bardzo chętnie brali udział w konkursach, można było liczyć także na zaangażowanie dziewcząt. Wspólne zabawy przebiegały w radosnej atmosferze, którą umilała muzyka przygotowana przez p. Annę Kazimierczak. Mieliśmy okazję posłuchać takich szlagierów muzycznych jak : „Chłopaki nie płaczą” zespołu T.Love, „Kiedy byłem małym chłopcem” zespołu Breakout czy „Chłop z Mazur” zespołu Boys. Czas spędzony na wspólnych konkursach i zdrowej rywalizacji upłynął bardzo szybko, pozostawiając miłe wspomnienia i dobre nastroje na cały dzień.