Okładki książekZapraszamy do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół nr 3 w celu zapoznania się z nową ofertą. Dzięki akcji Podaruj książkę bibliotece zbiory biblioteki wzbogaciły się o 112 książek. Otrzymaliśmy wiele wydań albumowych, bogato ilustrowanych. Wśród nich były książki o zwierzętach, książki o regionach i przyrodzie Polski, słowniki ortograficzne dla młodszych uczniów, książki popularnonaukowe o drzewach, o bogactwach ziemi, sławnych Polakach, baśnie i wiersze  dla dzieci, opowiadania i bajeczki dla młodszych uczniów, lektury.

Załączamy zdjęcia wybranych okładek książek. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom – nauczycielom, rodzicom oraz uczniom za cenne dary, które zadowolą wielu czytelników.