Uczeń otrzymuje dyplomW październiku, jak co roku, obchodziliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. To święto zostało ustanowione w 1999 roku przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego i jest dobrą okazją, aby zachęcać do czytelnictwa, pokazać bibliotekę szkolną jako miejsce, gdzie można przyjemnie spędzić czas, ale również rozwijać swoje zainteresowania i pasje. W tym roku działania popularyzujące czytelnictwo odbywały się pod hasłem:

„BIBLIOTEKA SZKOLNA: MOJE SZCZĘŚLIWE MIEJSCE, W KTÓRYM KWITNIE KREATYWNOŚĆ
 I WYOBRAŹNIA”.

W związku z tym w bibliotece naszej szkoły przygotowano następujące aktywności:
- gazetkę okolicznościową pt. „Walt Disney”,

-  dla czytelników odwiedzających bibliotekę przygotowano wystawę ulubionych książek Disneya,

-  ogłoszono i rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny pod hasłem ,,Mój ulubiony bohater Disneya”.

Dla uczniów, którzy wykonali piękne prace plastyczne
 zostały przygotowane dyplomy i  nagrody- niespodzianki, które wręczył gość specjalny - Myszka Minnie.

Oto wyniki konkursu:
klasy I-III

I miejsce- Inez Baranowska, klasa 2a
II miejsce- Mateusz Bykowski, klasa 3d
III miejsce- Adrian Bromont, klasa 2bA
Wyróżnienia otrzymali: Dominika Jaromierska i Julia Kowalewska z klasy 2a oraz Tomasz Katolik , klasa 2b.
klasy IV-VIII
I miejsce- Michał Drzewiecki, klasa 4c
II miejsce ex aequo – Kacper Lemański , klasa 8b i Jakub Zieliński, klasa 7b
III miejsce ex aequo – Jessika Kwieciszewska , klasa 4b i Hubert Milarski, klasa 8b
Wyróżnienia otrzymali: Katarzyna Lipska, klasa 5b, Szymon Będlin i Kornel Woźniak z klasy 7b, Karolina Majewska i Kacper Wojciechowski z klasy 8b oraz Amelia Duchewicz, klasa 8c.
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
I miejsce- Kacper Seweryniak, klasa E2
II miejsce- Igor Bieńkowski, klasa E1
III miejsce- Norbert Łukaszewski, klasa E2
Wyróżnienia otrzymali: Ewelina Muszyńska, klasa E1 i Aleks Tomaszewski, klasa E2.

Zwycięzcom gratulujemy!