Dzień Głośnego Czytania w Zespole Szkół nr 329 września obchodziliśmy po raz kolejny Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku. Zachęceni przez nauczycieli uczniowie czytali oraz słuchali podczas lekcji wybrane fragmenty literatury pięknej oraz książki popularnonaukowe dla dzieci i młodzieży.

Ważnym celem akcji było rozbudzanie u dzieci i młodzieży chęci do czytania, przypomnienia o doniosłości samego czytania. Otrzymaliśmy wiele zdjęć przedstawiających uczniów czytających lub słuchających czytającego nauczyciela. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się do czynnego świętowania Dnia Głośnego Czytania.